Новини 2020-04-20 12:32

Нацгвардія почала антидиверсійну операцію в лісах через пожежі

У МВС створили спецгрупу.

Нацгвардія почала антидиверсійну операцію в лісах у зв’язку з пожежами в Житомирській області та в зоні відчуження. Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook у понеділок, 20 квітня.

 

«Створив спеціальну групу МВС, Нацгвардія почала антидиверсійну операцію в лісі Прошу всіх, хто має в своєму розпорядженні будь-якоюсь інформацією - зателефонуйте в поліцію», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляється, напередодні під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні виявили чотири такі «феномени» на площі близько 100 м.

 

 

«Дивовижно суха зима – рівень води в екосистемі пішов вниз на 1.5-2 метра... лісова, особливо хвойна підстилка дуже вразлива для пожежі. Висохли торфовища і це - особлива проблема», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

16 квітня стало відомо, що пожежі в зоні відчуження відновилися.

 

Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння. Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.

 

Також з 16 квітня тривають пожежі в Житомирській області.

 

схожі новини