Новини 2020-04-23 16:01

Петиція про звільнення Єрмака набрала необхідну кількість голосів

Тепер петицію повинен розглянути президент Володимир Зеленський.

Петиція, у якій вимагають звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака, набрала 25377 голосів із необхідних 25 тисяч. 

 

"Після призначення Андрія Єрмака керівником Офісу Президента різко пришвидшився процес капітуляції України перед Росією", - йдеться у тексті петиції.

 

Там додають, що глава Офісу має "тісні контакти" із заступником глави адміністрації країни-окупанта Владіміра Путіна Дмітрієм Козаком.

 

"Крім того Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Зеленського. Єрмака та його родича звинувачують в торгівлі державними посадами. Корупція завжди була зброєю Росії у війні проти України, як і пропаганда, танки чи артилерія. Завдяки корупції РФ завжди мала і має сьогодні має значну п’яту колону в українській політиці й владі. Завдяки корупції Росія зупиняла реформи та рух України в НАТО і ЄС. Завдяки корупції Росія знищувала нашу безпеку і оборону. І сьогодні, використовуючи корупцію, держава-агресор робить все, щоб змусити українську владу піти на капітуляцію", - додає автор петиції.

 

Тепер петицію повинен розглянути президент Володимир Зеленський. 

 

Нагадаємо, у Мінську 11 березня Тристороння контактна група підписала домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДіЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. 

 

схожі новини