Новини 2020-04-27 14:43

У київському метро ремонтують всі станції під час карантину

Про це сказав Віталій Кличко під час брифінгу.
У Київському метрополітені під час карантину тривають ремонтні роботи на всіх станціях. Про це на брифінгу сказав Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє Укрінформ.

 

"Поки метро не перевозить пасажирів, у підземці відбуваються ремонтні роботи на станціях. Так, на станції "Палац спорту" тривають роботи із заміни колій. Раніше це робили тільки вночі і в дуже стислі терміни, сьогодні є можливість виконувати ремонт у денні зміни", - зазначив Кличко.

 

За його словами, спеціалісти метрополітену працюють зараз на всіх станціях. "Міняють системи освітлення, перевіряють системи пожежної безпеки, вентиляційного та насосного обладнання, тривають ремонти ескалаторів. Вже найближчими днями на трьох станціях метрополітену - "Арсенальній", "Сирець" та "Лук'янівській" розпочнуть встановлення обладнання для пересування людей з інвалідністю", - повідомив міський голова.

 

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури планує відновити роботу транспорту з 12 травня, але остаточне рішення буде залежати від показників захворюваності на COVID-19. 

схожі новини