Новини 2020-05-12 21:17

У Мінінфраструктури розробляють план поетапного відновлення перевезень

Транспорт зможе працювати умови дотримання протиепідеміологічних заходів.

Міністерство інфраструктури працює над тим, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу.  Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляється на сайті відомства у вівторок, 12 травня.

                   

Як зазначається, відомство підготувало пропозиції щодо поетапного відновлення пасажирських перевезень.

 

«Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити свою роботу. Але за умови обов’язкового дотримання всіх протиепідеміологічних заходів – масочного режиму, належної дезінфекції, обмеження кількості пасажирів та місць для сидіння», - йдеться в повідомленні.

 

Водночас, в ефірі ТСН 12 травня Криклій розповів, що у відомстві хочуть після 22 травня почати з міських автоперевезень, приміських перевезень. Внутрішню авіацію планується поновлювати з червня, а ближче до завершення карантинних обмежень, - міжнародні регулярні рейси.

 

«Самі дати має узгодити Міністерство охорони здоров’я. Після 22 травня ми плануємо розглядати міжміський, а наступним етапом приміський транспорт. Якщо нормально відбувається ситуація з епідеміологічної точки зору і не має ніяких аномалій чи сплесків, тоді ми умовно після 22 травня відкриваємо приміський, а потім говоримо, що через два тижні відкриваємо міжміський, внутрішньообласні перевезення. Потім через два тижні міжнародні», – пояснив Криклій.

 

Нагадаємо, 22 квітня стало відомо, що Кабмін розробляє поетапний запуск громадського транспорту.