Новини 2020-05-15 13:44

Російські пропагандисти поширили фейк, що з вини українських військових в окупованій Саханці вибухнуло сховище з боєприпасами – розвідка

У такий спосіб окупанти намагалися приховати причини події, щоб запобігти невдоволенню місцевого населення.

7 травня в окупованій Саханці вибухнуло сховище з боєприпасами через порушення заходів безпеки, внаслідок якого загинув один російський найманець, шестеро отримали важкі поранення. Про це йдеться на сайті Міноборони з посиланням на Головне управління розвідки у п’ятницю, 15 травня.

 

Крім того, осколками мін було поранено восьмеро цивільних осіб, які перебували поза межами території зберігання боєприпасів.

 

Як повідомляється, російські пропагандисти поширили фейк, нібито причиною вибуху став артилерійський обстріл з боку підрозділів Об’єднаних сил з забороненого Мінськими угодами озброєння.

 

«У такий спосіб окупанти намагалися приховати причини події для запобігання зростанню рівня невдоволення місцевого населення перебуванням російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Сходу України», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, у березні повідомлялося, що російська окупаційна влада продовжує вести брехливу інформаційну кампанію для дискредитації підрозділів Об’єднаних сил та звинувачення українських захисників у зриві Мінських домовленостей.

схожі новини