Новини 2020-05-18 09:56

Сергій Наєв: Застосування захисних масок військовими на передових позиціях залежить від обстановки

«На нулі» здебільшого захисні маски застосовуються військовими у разі виявлення ознак респіраторних захворювань або при відвідуванні ними мобільних госпіталів.

Військовослужбовці, як і всі громадяни України мають дотримуватись карантинних заходів, однак щодо військових, які служать на передових позиціях, то вони й так перебувають у самоізоляції. І застосування ними масок там залежить від обстановки. Про це командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

 

«На нулі» здебільшого захисні маски застосовуються військовими у разі виявлення ознак респіраторних захворювань або при відвідуванні ними мобільних госпіталів», - сказав він.

 

Але, за словами Наєва, захисні медичні маски потрібні військовим, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил для того, щоб убезпечити їх під час контактування з особовим складом інших військових частин або із цивільним населенням під час відвідання місць торгівлі в населених пунктах.

 

Нагадаємо, у Збройних силах України станом на ранок 15 травня 46 осіб хворіло на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 65 осіб, 2 випадки - летальні.