Новини 2020-05-18 13:46

Зеленський заявив, що пора відновлювати роботу транспорту

Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що наразі ситуація у восьми регіонах не відповідає критеріям, які дозволили б запускати там транспорт.

Президент Володимир Зеленський заявив, що місцевій владі треба дозволити відновлювати роботу громадського транспорту. Про це йдеться на сайті глави держави у понеділок, 18 травня.

 

«Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба дозволяти місцевій владі відкривати його там, де вони бачать можливість дотримання безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися. Головне – пам’ятати про безпеку», – сказав Зеленський.

 

Водночас, міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що наразі ситуація у восьми регіонах не відповідає критеріям, які дозволили б запускати там транспорт – зокрема, проводиться мало тестувань.

 

«Однак становище там можна змінити впродовж тижня», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 22 квітня стало відомо, що Кабмін розробляє поетапний запуск громадського транспорту. Зокрема, 12 травня очільник Мінінфраструктури Владислав Криклій розповів, що у відомстві хочуть після 22 травня почати відновлювати міські автоперевезення, приміські перевезення. Внутрішню авіацію планується поновлювати з червня, а ближче до завершення карантинних обмежень, - міжнародні регулярні рейси.