Новини 2020-05-20 10:22

В Офісі генпрокурора заперечили, що Венедіктова відвела себе від справи Стерненка

Рішення про відвід у кримінальному провадженні не приймалось.

Рішення про відвід генпрокурора Ірини Венедіктової від справи про поранення активістом Сергієм Стерненком своїх нападників та загибель одного з них – не ухвалювалося. Про це йдеться у відповіді Офісу генпрокурора на запит «Української правди» у середу, 20 травня.

 

«Повідомляємо, що рішення про відвід Генерального прокурора Венедіктової І.В. у кримінальному провадженні… не приймалось. Генеральний прокурор  Венедіктова І.В. до групи прокурорів у вказаному провадженні не входила та участі у ньому не брала», - йдеться у відповіді Офісу.

 

У Венедіктової не відповіли, чи відводили її від другого провадження, в якому розслідується напад на Стерненка.

 

 

 

Зазначається: 9 травня Венедіктова заявила, що відвела себе як генпрокурора від справи Стерненка через потенційний конфлікт інтересів, адже той написав на неї заяву про злочин (Стерненко подав заяву про вчинення кримінального правопорушення на Венедіктову через годинник Hublot, який вона не задекларувала – Ред.). Водночас, юрист «Центру протидії корупції» пояснив «Українській правді», що не існує процедури відводу генпрокурора, а не прокурора у конкретній справі.