Новини 2020-05-20 15:41

Стали відомі дати запуску транспорту в Україні

Робота відновлюватиметься з 22 травня.

Робота транспорту в Україні відновлюватиметься з 22 травня. Про це написав міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram у середу, 20 травня.

 

  • з 22 травня - регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському,  внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • з 25 травня - перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня - залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня - міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом (у випадку здійснення перевезення до регіону, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% від кількості місць для сидіння за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду).
  • з 15 червня - прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

 

«Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, транспорт зупинив роботу у зв’язку з оголошенням карантину через пандемію COVID-19.