Новини 2020-05-21 13:42

МЗС засудило порушення прав людини в Криму під час пандемії

Попри пандемію, РФ оголосила черговий примусовий призов до армії.

Міністерство закордонних справ рішуче засуджує триваюче погіршення ситуації з правами людини на тимчасово окупованій Російською Федерацією території Кримського півострова на тлі поширення пандемії COVID-19. Про це йдеться у заяві дипустанови.

 

"Попри свої обов’язки як окупаційної держави щодо охорони здоров’я населення, визначені міжнародним гуманітарним правом, Російська Федерація використовує загострення гуманітарної ситуації як димову завісу виключно для подальшого наступу на права і свободи кримчан", - йдеться у повідомленні. 

 

Там зазначили, що "поширення пандемії не зупинило російську владу від оголошення чергового примусового призову до окупаційної армії Російської Федерації".

 

"Березневий указ російського президента про позбавлення громадян України права власності на землю в Криму став ще одним беззаперечним фактом порушення  Москвою своїх зобов’язань в рамках міжнародного гуманітарного права", - йдеться у заяві. 

 

Як повідомили у посольстві США, санкції США щодо Криму залишатимуться доти, доки Росія не поверне півострів під контроль України. 

схожі новини