Новини 2020-05-22 09:57

Київська область відмовилася послаблювати карантин

Один із необхідних чинників для послаблення обмежень на Київщині перевищує встановлений Кабміном показник.

Київська область поки не послаблюватиме карантинні обмеження, введені через поширення коронавірусної хвороби COVID-19, оскільки наразі для цього бракує необхідних показників. Про це повідомила прес-службі Київської ОДА.

 

«Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів», - ідеться в повідомленні.

 

В ОДА поінформували, що інцидентність в області становить- 13,9 особи на 100 тис. населення, а, згідно з рішенням Кабміну від 20 травня, потрібно менше 12-ти.

 

Нагадаємо, 22 травня Україна переходить до адаптивної моделі карантину. Водночас уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи, але вони діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Рішення про пом’якшення або посилення карантину в областях відтепер будуть ухвалювати регіональні комісії ТЕБ і НС за умови дотримання трьох цільових показників.

 

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 22 травня виявлено 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 442 нові випадки.