Новини 2020-05-26 17:12

Спецназ ДБР штурмував музей Гончара - Пошивайло

Подано заяву в поліцію про цей факт.

Спецназ Державного бюро розслідувань 26 травня штурмував Музей Івана Гончара. Про це написав генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні Ігор Пошивайло у Facebook

 

 

"Спецназ ДБР штурмував Музей Івана Гончара, виламав двері і проник у приміщення без будь-яких пояснень і пред’явлення документів. Без рішення суду і без загрози майну", - зазначив він.

 

Пошивайло додав, що директора музею як матеріально відповідальну особу не пускають в приміщення, як і журналістів та нардепів. 

 

 

Подано заяву в поліцію про цей факт. 

 

Зазначимо, сьогодні у музеї п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко відкрив виставку картин митців з українським корінням із родинної колекції Порошенків.

 

Нагадаємо, Держбюро розслідувань викликало п’ятого президента Петра Порошенка на допит як свідка. Справа стосується кримінального провадження №42020000000000307, в якому досліджується переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

схожі новини