Новини 2020-06-02 19:00

Бойовика «групи Бєзлєра» взяли під варту

Чоловік брав участь у катуваннях українських військових та мирного населення на тимчасово окупованих територіях Донеччини.

Мешканцю Маріуполя, підозрюваному в участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України), суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою. Про це повідомляється на сайті прокуратури Донеччини у вівторок, 2 червня.

 

Як повідомлялося, колишній бойовик з групи російського диверсанта, підполковника військової розвідки РФ Ігоря Бєзлєра брав участь у катуваннях українських військових та мирного населення на тимчасово окупованих територіях Донеччини.

 

За завданням «Бєса» бойовик був присутній на допитах та знущаннях над військовополоненими і заручниками, яких утримували у приміщенні колишнього Горлівського управління по боротьбі з оргзлочинністю міліції. Вибиті «зізнання» він фіксував на камеру та розміщував на сайтах «Л/ДНР» і в соцмережах. Часто ці кадри використовували російські ЗМІ для створення пропагандистських сюжетів.

 

Крім того, застосовуючи фізичний і моральний тиск та погрожуючи зброєю, бойовик принижував полонених, змушував їх виконувати різні господарські роботи.