Новини 2020-06-12 16:15

У Стерненка повторно заявили відвід судді

Суддя вирішив сам розглянути свій відвід і відразу ж відмовив.

Активіст Сергій Стерненко, якого підозрюють в умисному вбивстві, повторно заявив відвід судді. Про це 12 червня він повідомив у Telegram-каналі. 

 

"Заявляємо судді Бугілю повторний відвід через те, що є негласне рішення суду не пускати людей до суду", - написав активіст.

 

Він також зазначив, що суддя Бугіль вирішив сам розглянути свій відвід і одразу ж відмовив.

 

Як повідомлялося, 12 червня у Стерненка заявили відвід судді Володимира Бугіля, оскільки він є суддею Майдану та має конфлікт інтересів.

 

Активісту Сергію Стерненку відмовили у відводі судді Володимира Бугіля, який раніше був суддею Майдану. 

 

Раніше близько 50 людей намагалися силою зайти в приміщення Шевченківського суду. Їх заблокувала Служба судової охорони. Вібулася штурханина. Протестувальники вимагали пустити їх на відкрите судове засідання щодо справи Стерненка.

 

Нагадаємо, 24 травня 2018 року невідомі скоїли напад на одеського активіста, керівника громадської організації "Небайдужі" Сергія Стерненка, один із нападників загинув. Медики доставили активіста до операційної. За його словами, нападників було двоє. Один втік, інший – отримав від Стерненка смертельний удар ножем.

 

Прокуратура впродовж двох років не вбачала у діях хлопця під час третього нападу злочину, допоки у березні 2020-го на посаду генпрокурора не прийшла Ірина Венедіктова, яка в інтерв’ю журналістам «Української правди» заявила, що підозра Стерненкові буде: або за умисне убивство, або за умисне убивство при перевищенні меж необхідної самооборони. Згодом активіст отримав три повістки до Служби безпеки: дві заднім числом і ще одну – на 18 травня. 

 

18 травня Стерненко повідомив, що залишається в статусі потерпілого у справі про смерть його нападника. 11 червня йому в СБУ оголосили підозру про умисне вбивство та незаконне носіння холодної зброї.