Новини 2020-06-17 09:41

Шмигаль заявив, що підстав переносити ЗНО немає

Плановий процес ЗНО починається 25 червня.

Підстав для скасування або перенесення ЗНО немає. Плановий процес ЗНО починається 25 червня. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляється на Урядовому порталі у вівторок, 16 червня.

 

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», - заявив Шмигаль.

 

За його словами, показники, за яких буде переноситися ЗНО – це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

 

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО», - сказав Шмигаль.

 

Зазначимо: раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що отримав неофіційну інформацію від джерел у владних структурах щодо начебто підготовки рішення про скасування ЗНО.

 

Водночас, Міністерство освіти та науки заявило, що готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій санітарного лікаря і епідеміологічної ситуації. Наразі МОН готується до проведення основної сесії ЗНО 25 червня – 17 липня.

 

Як проводитимуть ЗНО, Міністерство охорони здоров'я вирішить 19-20 червня.

 

схожі новини