Новини 2020-06-18 10:39

Мемуари Болтона. Трамп прямо пов'язував безпекову допомогу Україні з компроматом на своїх політичних опонентів

Президент США не хотів надсилати українській стороні "що-небудь, допоки не будуть передані всі матеріали розслідування, пов'язані з Клінтон і Байденом".

Дональд Трамп прямо пов’язав виділення військової допомоги Україні з отриманням компромату на своїх політичних опонентів - Байдена і Гілларі Клінтон. Про це заявив у своїх мемуарах колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон, як пише The New York Times.

 

"Книга підтверджує показання у Палаті представників про те, що Болтон насторожено ставився до дій президента щодо України, і дає власне свідчення того, що Трамп прямо пов'язав безпекову допомогу з розслідуваннями щодо Байдена і Гілларі Клінтон", - пише видання.

 

Болтон написав, що Трамп торік 20 серпня заявив, що не налаштований надсилати українській стороні "що-небудь, допоки не будуть передані всі матеріали розслідування, пов'язані з Клінтон і Байденом".

 

Він також зазначив, що особисто сам Болтон, а також держсекретар США Майк Помпео й міністр оборони Марк Еспер намагалися від 8 до 10 разів змусити Трампа поновити підтримку України.

 

Нагадаємо, що 17 червня, збройні формування Російської Федерації 14 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок цього один український військовий загинув, одного поранено та ще один воїн отримав бойове травмування. 

схожі новини