Новини 2020-06-19 15:50

Американський конгресмен: В Україні за останні роки відбулися серйозні зміни на краще

У США продовжують підтримувати прагнення свободи в Україні та всій Європі.

Попри російську агресію Україні вдалося посилити демократичні інституції, а за останні роки в країні відбулися серйозні зміни на краще. Про це під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявила провідний американський політик, співголова Групи підтримки України в Конгресі США Марсі Каптур. 

 

Про це 19 червня під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму на тему «Позиція Заходу: санкції проти Росії та можливості для України» заявила провідний американський політик, співголова Групи підтримки України в Конгресі США Марсі Каптур.

 

Вона також зазначила, що надання Україні нового статусу партнера НАТО з розширеними можливостями дозволить значно посилити взаємодію з Альянсом, і висловила сподівання, що з часом Україна стане повноправним членом НАТО.

 

«Ми продовжуємо підтримувати прагнення свободи в Україні та всій Європі. І ви – частина цієї історичної боротьби», - сказала конгресмен.

 

Нагадаємо, 12 червня Північноатлантична рада визнала Україну членом Програми розширених можливостей НАТО. Таким чином, Україна зараз є одним з шести партнерів із розширених можливостей разом з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією.

схожі новини