Новини 2020-07-03 10:00

Андрій Антоненко: Упевнений, що Аваков знає, що я та інші затримані до вбивства Шеремета не причетні

Він заявив, що вважає себе політв’язнем і військовополоненим у власній країні. Що це не справа про вбивство журналіста, а справа про збереження посади міністра МВС.

Андрій Антоненко, якого під час брифінгу 12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета, висловив упевненість, що очільник МВС Арсен Аваков знає, що ні він, ані інші затримані до цього злочину не причетні. Про це йдеться у його відповіді на лист із запитаннями, який наприкінці травня Антоненку написав Тиждень.

 

«Якщо чесно, то я впевнений, що Арсен Аваков знає, що ні я, ані інші затримані до цього злочину не причетні. Ще є час визнати помилку, знайти й покарати тих, хто фабрикував проти нас цю ганебну справу. І так відбутися малою кров’ю та залишитися на білому коні, якщо так можна висловитися. Тому буду діяти відповідно до ситуації», — сказав він.

 

Також Антоненко заявив, що вважає себе політв’язнем і військовополоненим у власній країні. Що це не справа про вбивство журналіста, а справа про збереження посади міністра МВС. Тобто пряма й безперечна політика.

 

«І той ганебний брифінг — однозначний доказ мого твердження. Усі ми бачили, хто в цьому брав участь. Екс-генпрокурор Рябошапка каже, що не хотів той «брєд» підписувати і його не можна було підписувати. Але ж Рябошапку якось змусили підписати підозри й затягли на брифінг. Навіть Зеленський заявляв, що його туди затягли силою. Тож усе ясно, як два на два. Узагалі нас якось незрозуміло обрали чи призначили підозрюваними в цій справі. Ми наче жертвопринесення для утримання влади. А якими методами її утримуватимуть — байдуже. Дуже нагадує 1937 рік. А скільки ще є схожих історій? Федина, Звіробій, В’ятрович, Чорновол, генерал Марченко, Порошенко, Поярков. Скількох іще запланували й кого саме? Проте цікаво інше. На які порушення й тиск можуть піти керманичі МВС? Чи, може, вони схаменуться?»

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»