Новини 2020-07-06 15:58

Рада НБУ утрималася від призначення заступника голови НБУ з команди Смолія

Мова йде про Олега Чурія.

У понеділок, 6 липня, Рада Національного банку утрималася від призначення Олега Чурія на посаду заступника голови НБУ терміном у 7 років. Про це повідомив очільник Ради НБУ Богдан Данилишин у Facebook.

                              

«6 липня 2020 року відбулося позачергове засідання Ради Національного банку України, на якому було розглянуто подання голови Національного банку України Я. В. Смолія щодо призначення Чурія Олега Євгенійовича на посаду Заступника Голови Національного банку України. Рада утрималася від призначення Чурія Олега Євгенійовича», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначає «Економічна правда», у червні 2020 року в Чурія закінчувався 5-річний термін повноважень. Колишній голова НБУ Яків Смолій запропонував Чурію знову обійняти цю посаду – на 7 років. Повідомляється, що рішення перепризначити заступника голови НБУ мала Рада НБУ. Але в останній день червня Рада НБУ відмовилася внести питання призначення Чурія у порядок денний.

 

У НБУ зазначили, що таке рішення може вказувати на політичну вмотивованість окремих членів Ради, які не підтримали цю пропозицію.

 

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада звільнила очільника Нацбанку Якова Смолія. Його обов'язки тимчасово виконуватиме перша заступниця – Катерина Рожкова.

 

схожі новини