Новини 2020-07-08 14:14

У США запропонували збільшити військову допомогу Україні

Загальна допомога українській армії в 2021 фінансовому році може скласти 275 мільйонів доларів.

Комітет з асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує на 25 мільйонів доларів збільшити військову допомогу Україні в 2021 році. Про це йдеться у проєкті військового бюджету, оприлюдненому 7 липня, передає DW

 

Отже, загальна допомога українській армії в 2021 фінансовому році, який почнеться вже в жовтні, може скласти 275 мільйонів доларів.

 

Додаткові засоби пропонується витратити на підготовку особового складу, озброєння, логістику та розвідку. В США цього року демократи в Палаті представників та республіканці в Сенаті запропонують два варіанти військового бюджету, котрі зведе разом узгоджувальна комісія.

 

Про рішення виділити Україні 250 мільйонів доларів військової допомоги в 2020 фінансовому році Пентагон оголосив у червні. Кошти планувати витратити на додаткове навчання військовослужбовців, закупівлю обладнання та консультації, "спрямовані на зміцнення здатності України ефективніше захищатися від російської агресії", підкреслили в оборонному відомстві США.

 

Нагадаємо, у травні США надали Україні допомогу загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні Операції об'єднаних сил.

схожі новини