Новини 2020-07-10 14:13

У ДСНС попередили, що на заході України можливі нові паводки

Йдеться про підвищення води в декількох річках.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України попередила про загрозу нових паводків у декількох областях на Заході України у зв'язку з підвищенням рівня води в річках. Про це 10 липня повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Рятувальники пишуть, що 10-13 липня очікується подальше підвищенні рівня води з на р. Прип'ять в створі поста Річиця з добовою інтенсивністю 1-3 см.

 

Отже прогнозується перевищення небезпечної відмітки затоплення сільгоспугідь, господарських споруд, присадибних ділянок в окремих прирічкових населених пунктах Ратнівського району у Волинській області.

 

Крім того, ввечері 11 та впродовж 12-13 липня на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) очікується підйом рівнів води на 0,3-1,3 м.

 

У ДСНС пояснюють, що при значних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

 

Також на фоні підвищеної водності на р. Стрв'яж біля с.Луки (Самбірський р-н Львівська обл.) можливий початковий вихід води на заплаву.

 

Як повідомлялося, інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях – підтоплено 197 населених пунктів. Загинули щонайменше троє осіб. 

схожі новини