Новини 2020-07-10 15:07

Українці в Португалії звернулися до влади із заявою проти російської пропаганди

Під виглядом українців фінансування отримують організації що є агентами Московського посольства.

У Португалії представники українських громадських організацій підписали спільну заяву до прем’єр-міністра Португалії - Антоніо Кошта щодо недопущення спроб московської пропаганди дискримінувати в очах португальського суспільства України та українців. Про це 10 липня повідомив голова Спілки українців Португалії Павло Садоха у Facebook. 

 

Він зазначив, що іншою важливою проблемою є те, що уряд Португалії досі не вирішив питання щодо представництва українців в Португалії у Вищому Комісаріаті з питань міграції, яке надає фінансування для культурних та соціальних потреб мігрантів.

 

«Це недопустимо, що під виглядом українців фінансування отримують мультикультурні організації що є агентами Московського посольства, фундації "Русский мир" та агенції "Россотрудничество". Зокрема, для організації акції "Бесмертний полк"», - зазначив Садоха.

 

Нагадаємо, що з початку червня в Португалії спостерігається розгортання нової інформаційної спецоперації проти України, яка має характерні для російської пропаганди меседжі та наративи.