Новини 2020-07-10 16:07

В Україні відбувається делегітимізація держави, що є загрозою для країни - Макаров

Відбувається міграція реальної влади із центру до регіонів.

В Україні відбувається делегітимізація держави, що становить велику небезпеку для країни. Про це 10 липня під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявив шеф-редактор Суспільного телебачення Юрій Макаров.

 

«Ми вже дійшли тієї стадії, коли будь-яка невдала акція, будь-який невдалий захід, будь-який невдалий рух делегітимізує не лише конкретну владу в офісі президента, в Кабміні, у Верховній Раді, а делегітимізує владу як таку в цілому в країні», - зазначив Макаров.

 

На його думку, це надзвичайно небезпечно, тому що відбувається міграція реальної влади із центру до регіонів.

 

«В регіонах, ми знаємо, вплив регіональних баронів. Там все регулюється значно примітивнішими механізмами. І якщо Київ довгий час був таким цивілізаторським елементом цієї конструкції, то сьогодні він через те, що не може виконувати цю функцію, він виходить на другий план. Я думаю, що в стратегічному сенсі це величезна небезпека. Величезна небезпека сепарації держави, регіоналізації цієї держави», - зазначив Макаров.

 

Нагадаємо, що 10 липня колишній Голова правління Райффайзен Банку Аваль заявив, що політика Національного банку України у 2014-2018 роках була адекватна до політики центральних банків Центральної та Східної Європи. 

 

 

схожі новини