Новини 2020-07-11 15:01

Пожежа на Луганщині. Продовжується тління деревини

Пожежу локалізували.

Пожежу сухої трави та лісового масиву, що виникла на території Новоайдарського району Луганської області, локалізували. Відкритого вогню немає, але ще помітно тління деревини в окремих осередках. Про це 11 липня повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України.

 

"Станом на 11 липня відкритого горіння не спостерігається, продовжується проливання тліючої деревини в межах контрольованого периметру трьох окремих осередків", - пишуть у повідомленні.

 

Рятувальники зазначають, що до ліквідації пожежі залучені 720 людей та 198 одиниць техніки.

 

Нагадаємо, в Луганській області сталася пожежа на площі 85 гектарів. 

 

Встановлено, що пожежа розпочалася 6 липня на території Борівського та Охтирського лісництв. Через поривчастий вітер та спекотну погоду нові осередки займання розповсюдилися до житлового сектору села Смолянинове та дачного кооперативу "Вовче озеро" Новоайдарського району.

 

Серед основних імовірних причин загоряння - погодні умови, необережне поводження з вогнем, навмисний підпал, потрапляння боєприпасів з непідконтрольної уряду території. Є загиблі та постраждалі. Як стало відомо, повністю знищені вогнем 24 будівлі, 59 отримали серйозні пошкодження.

 

9 липня пожежу локалізували. 

 

 

 

схожі новини