Новини 2020-07-15 13:47

Вимагали відставки Нетаньяху. В Ізраїлі сталися сутички між мітингувальниками та поліцією

Правоохоронці застосували водомети для розгону протестувальників.

Кілька тисяч протестувальників ввечері 14 липня зібралися біля резиденції прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху в Єрусалимі з вимогою відставки 70-річного глави кабміну, у відповідь поліція застосувала для розгону мітингувальників водомети.

 

Демонстранти поставили під сумнів ефективність зусиль кабінету з протидії пандемії в умовах збільшення кількості інфікованих. Вони також звинувачують владу в занадто поспішному знятті обмежень і поганій підготовці до можливої ​​другої хвилі епідемії COVID-19.

 

Крім того, присутні незадоволені перенесенням судового процесу над Нетаньяху. Перше засідання мало відбутися ще навесні, проте через пандемію його неодноразово відкладали.

 

Понад три роки тривало розслідування ізраїльської поліції, за підсумками якого генеральний прокурор країни Авіхаїлів Мандельбліт пред'явив звинувачення Нетаньяху у трьох різних справах. Зокрема в них йдеться про отримання дорогих подарунків від бізнесменів в обмін на різні послуги, а також про надання преференцій для ЗМІ в обмін на те, щоб вони подавали інформацію на його користь.

 

Сотні протестувальників зібралися також в центрі Тель-Авіва на Бульварі Ротшильда.

 

схожі новини