Новини 2020-07-21 16:09

Швейцарія виділила Україні 108 мільйонів франків

Кошти спрямують на гуманітарну і технічну допомогу.

Україна та Швейцарія домовилися розвивати напрямки співпраці, що становлять взаємний інтерес, для реалізації програми швейцарською стороною виділено 108 млн франків на гуманітарну і технічну допомогу. Про це 21 липня заявив Володимир Зеленський на спільній прес-конференції з президентом Швейцарії Симонеттою Соммаругою, яка наразі перебуває в Україні з державни візитом.

 

"Ми домовилися розвивати напрямки співпраці, що становлять взаємний інтерес для обох країн. Їх визначає підписаний сьогодні меморандум про партнерство з двостороннім відносинам. Важливо, що він дає початок програмі співпраці Швейцарії з Україною на наступні три роки. А для реалізації програми швейцарською стороною виділено 108 млн швейцарських франків на гуманітарну і технічну допомогу", - розповів президент України.

 

Соммаруга перебуватиме в Україні з 20 до 23 липня. Програмою її візиту передбачені переговори з президентом Володимиром Зеленським у форматі віч-на-віч та в складі делегацій, обговорення питань двосторонніх українсько-швейцарських відносин, а також взаємодії сторін на міжнародній арені.

 

Окрім того, Зеленський і Соммаруга здійснять спільну робочу поїздку на Донбас, щоб ознайомитися з ситуацією у сфері безпеки та соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також станом реалізації проектів швейцарської гуманітарної допомоги.

схожі новини