Новини 2020-07-23 11:27

Суд у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли, бо адвокат підозрюваних "підвернув ногу"

Суд у справі продовжиться 18 і 19 серпня.

Суд у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли на серпень через неявку адвокатів підозрюваних. Про це повідомляє кореспондент Тижня із зали суду.


Судове засідання мало розпочатися о 10:00, однак на нього не з'явилися адвокати усіх чотирьох підозрюваних.


"Один з адвокатів, його прізвище Кишенько, учора вдень нібито підсковзнувся на фарбі, яку перед входом до суду розлили активісти, і підвернув ногу. Це начебто сталося о другій половині дня. Але на той момент фарба вже висохла. Кишенько звернувся по медичну допомогу за місцем проживання, у Києві. Тому на засідання не приїхав. Причини, з яких не приїхали інші адвокати не озвучували в суді" - розповіла у коментарі Тижню бабуся Кирила Олександра Тлявова.


Вона також додала, що сьогодні мали досліджувати низку доказів у справі.


"У суді зараз досліджують докази, вивчають томи справи. Їх було 20, скоротили до 13-ти. Встигли пройти лише 4. Роботи ще багато. Тому такі зриви засідань, вважаю, нікому на користь не йдуть", додала вона.


Суд у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова продовжиться 18 і 19 серпня.


Нагадаємо, напередодні, 22 липня на судове засідання у справі Тлявова приїхало кілька десятків активістів, які вимагали покарання для поліцейських, яких підозрюють у вбивстві дитини. Перед входом до суду вони розкидали шматки паперу із зображенням грошей і облили їх червоною фарбою.

 

Нагадаємо, 31 травня 2019 року двоє п'яних поліцейських у Переяславі-Хмельницькому вирішили постріляти по металевим банкам. Це все відбувалося недалеко від дитячого майданчика. У результаті стрілянини поранення отримав 5-річний Кирило Тлявов, який згодом помер. 5 червня п'ятирічного Кирила поховали у Переяславі-Хмельницькому.

 

За підозрою у вбивстві дитини затримали двох поліцейських: Івана Приходька та Володимира Петровця. Вони були звільнені зі служби та затримані. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Їх підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 2, 4 ст. 296 («хуліганство»), п. п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 («умисне вбивство») ККУ. Приходько та Петровець не визнали своєї провини, відмовились свідчити у справі і проходити тест на алкоголь і сліди пороху.

 

Загалом оголошено підозри чотирьом фігурантам провадження.