Новини 2020-07-24 19:27

Окупанти змушують архієпископа Кримського знести храм ПЦУ в Євпаторії

Рішення було ухвалено "кримським судом".

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент отримав постанову від "служби судових приставів Криму" про знесення храму Православної церкви України в Євпаторії упродовж п'яти днів. Про це повідомили в Офісі омбудсмана.  

 

У випадку невиконання поставлених вимог, відносно архієпископа Климента може бути відкрите кримінальне провадження за статтею 315 Кримінального кодексу РФ (невиконання вироку суду, рішення суду або іншого судового акта).

 

Рішення про знесення культової споруди було ухвалено "кримським судом" через нібито відсутність доказів, які підтверджують законність використання земельної ділянки та будівлі релігійною громадою ПЦУ у Євпаторії.


"Уповноважений Верховної Ради України з прав людини засуджує такі цинічні дії окупаційної влади, які мають на меті залякування парафіян Православної церкви України в анексованому Криму", - йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, у лютому Сполучені Штати закликали Росію припинити репресії проти українських і мусульманських релігійних організацій в анексованому Криму та повернути Православній церкві України захоплені храми. 

схожі новини