Новини 2020-07-25 13:16

В Угорщині влаштували багатотисячний протест через втручання Орбана в роботу ЗМІ

Мітингарі пройшли від редакції найпопулярнішого в країні незалежного видання до офіційної резиденції прем'єр-міністра країни, викрикуючи "демократія!" і "з нас досить".

У суботу, 25 липня, в угорській столиці Будапешт тисячі людей вийшли на протест проти обмеження свободи медіа - мітингарів обурила заява про звільнення більшості журналістів найпопулярнішого в країні незалежного видання Index.hu. Про це повідомляє Index.hu.

 

 

За наявною інформацією, протестувальники пройшли від редакції до офіційної резиденції прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, викрикуючи "демократія!" і "з нас досить". Таким чином, вони висловлювали незадоволення через зовнішнє втручання в роботу редакції Index.

 

У цьому протесті також взяли участь представники опозиційної ліберальної партії Momentum та націоналістичної партії Jobbik.

 

Зауважимо, що 24 липня три редактори, а також понад 70 співробітників незалежного новинного сайту Index написали заяви про звільнення після того як звільнився їх головний редактора, що за їхніми словами, було "відкритою спробою чинити тиск".

 

Нагадаємо, Угорщина продовжує блокувати зустрічі Комісії Україна-НАТО, незважаючи на те, що Альянс надав Україні статус партнера розширених можливостей. 

схожі новини