Новини 2020-07-25 18:48

Наша армія - миру гарант, а Росія окупант. Рух опору капітуляції анонсував акцію протесту на Банковій

Активісти вважають ганебними умови погодженого владою перемир'я.

У понеділок, 27 липня, о 19:00 ветерани війни, дипломати, громадські діячі й просто небайдужі громадяни прийдуть під Офіс президента через умови нового перемир'я, погодженого владою. Про це 25 липня повідомила прес-служба Руху опору капітуляції.

 

Активісти вважають погоджені умови ганебними.

 

«Це "перемир'я", на думку активістів, перетворить нашу армію на безпорадну мішень та ще й перетворить Росію з агресора на спостерігача», - йдеться в повідомленні. 

 

Фактично, зауважують в РОК, оголошуючи «перемир’я», влада знезброїла українську армію:

 

  • Ми позбавлені права відкривати вогонь у відповідь. Тобто, ми стаємо мішенню.
  • Ми позбавлені права вести розвідувальну діяльність. В умовах бойових дій це означає, що армії «викололи очі».
  • За будь який опір агресору нас можуть притягнути до дисциплінарного покарання.
  • Росія практично перетворюється на спостерігача. Україну змусять домовлятися з так званими ЛДНР.

«Якщо Україна згодиться на цей крок – ми отримаємо поразку у війні. Цього неможна допустити. Тому 27 липня о 19:00 ми ідемо до Офісу Президента. Ми не дамо роззброїти нашу армію і перетворити наших вояків на безпорадні мішені. Президенту доведеться або піти на наші вимоги, або пакувати валізи в Ростов», – наголосили в РОК.

 

Нагадаємо, 22 липня тристороння контактна група (ТКГ) домовилася про "повне та всеосяжне припинення вогню" на Донбасі з 27 липня. В Офісі президента заявили, що відповідні заходи погоджені на ТКГ Україною та Росією й підтримані ОБСЄ, і зауважили, що припинення вогню є однією з умов проведення виборів на тимчасово окупованих територіях. Водночас таке рішення викликало в українському суспільстві побоювання, що припинити вогонь змусять лише українських військових в односторонньому порядку.

схожі новини