Новини 2020-07-29 09:37

Російські розвідслужби використовують англомовні сайти для поширення фейків про COVID-19

Йдеться про конспірологічні теорії.

Російські розвідслужби використовують щонайменше три англомовні сайти для поширення неправдивої інформації про пандемію COVID-19. Про це повідомляє агентство Associated Press з посилання на свої джерела серед американських чиновників.

 

Зазначають, що на сайтах InfoRos.ru, Infobrics.org і OneWorld.press між кінцем травня і початком липня було опубліковано понад 150 статей, у яких пропагуються конспірологічні теорії, зокрема, китайські твердження про те, що коронавірус створили як біологічну зброю в американській військовій лабораторії, і з’являються коментарі про те, як російське медичне обладнання, доставлене в США, сприяє поліпшенню відносин двох країн.

 

Американських урядовців стверджують, що РФ намагається підірвати зусилля США з подолання коронакризи перед виборами президента Сполучених Штатів. Крім коронавірусу, увага зосереджена й на американських новинах, глобальній політиці та актуальних історіях.

 

Нагадаємо, що станом на 9:00 29 липня в Україні 67 597 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1650 летальних, 37 394 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1022 нові випадки. Усього за добу одужало 650 пацієнтів. 

схожі новини