Новини 2020-07-30 17:16

У Києві стартували перемовини щодо компенсацій за збиття Іраном рейсу МАУ

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що процес не буде легким.

У Києві 30 липня за участі іранської делегації розпочалися перемовини щодо компенсацій за збиття Іраном рейсу Міжнародних авіаліній України PS752. Про це повідомило Міністерство іноземних справ України.

 

«Сьогодні у Києві розпочалися перемовини щодо компенсацій за збиття Іраном рейсу Міжнародних авіаліній України PS752 за участю іранської делегації. Ми довго добивалися початку переговорного процесу і я вітаю те, що справа нарешті зрушила з місця. Процес не буде легким, але ми працюємо на результат, а це — досягнення справедливості», — заявив очільник МЗС Дмитро Кулеба.

 

Нагадаємо, 20 липня у Франції почали вивчати чорні скриньки збитого поблизу Тегерану літака МАУ.  24 липня стало відомо, що розшифровка бортових самописців підтвердила незаконне втручання в роботу пасажирського лайнера. 

 

Літак Boeing 737 МАУ розбився незабаром після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані 8 січня. Лайнер виконував рейс Тегеран-Київ (PS 752). Загинули всі 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. На борту перебували громадяни України (11 осіб, включно з дев’ятьма членами екіпажу), Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великої Британії. МАУ оприлюднила імена загиблих членів екіпажу та список пасажирів.

 

схожі новини