Новини 2020-08-04 10:47

У МОЗ прогнозують з осені другу хвилю COVID-19

Збільшення кількості хворих може припасти на епідсезон на грип та ГРВІ з жовтня по квітень.

Друга хвиля поширення COVID-19 в Україні може початися в жовтні. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу у вівторок, 4 серпня, передає «Українська правда».

 

«Починається зростання випадків коронавірусної хвороби у Німеччині, Швейцарії, значно зростає кількість випадків в Іспанії… Ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону на грип і ГРВІ, з жовтня до квітня», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що міністр охорони здоров’я доручає обласним державним адміністраціям підготувати ліжковий фонд до можливого збільшення грипу і коронавірусної хвороби, поєднання цих інфекцій.

 

«Ми повинні підвести кисень до ліжок у відведеному ліжковому фонді, ми повинні забезпечити вірусними препаратами, засобами індивідуального захисту», - сказав Ляшко, зазначивши, що наразі система охорони здоров’я з лікарнями першої хвилі і другої хвилі справляється з навантаженням.

 

Зазначимо: в Україні станом на 9:00 4 серпня – 74 219 випадків COVID-19, з них 1764 летальні, 40 613 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1061 новий випадок.

схожі новини