Новини 2020-08-19 14:58

Book Forum скасував перший онлайн книжковий ярмарок "Форум видавців у Львові"

Водночас Форум готовий ініціювати круглий стіл і зібрати українських видавців та операторів ринку, щоб обговорити моделі взаємодії та правила гри у період кризи.

Книжковий ярмарок "Форум видавців у Львові", який цьогоріч мав відбутися в онлайн-форматі, скасований. Про це у середу, 19 серпня, повідомляється на сайті Форуму видавців.
 

Організатори пояснюють, що планували оновити веб-сайт книжкового ярмарку, створивши на ньому єдиний майданчик для продажу книжок спільно з партнером – онлайн-книгарнею. Усі відвідувачі сайту отримували б можливість скористатися промокодом на знижку — для купівлі будь-якої книжки/книжок українських видавництв на сайті онлайн-книгарні.

 

"На жаль, не всі гравці ринку виявилися готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку, відповідно до запропонованих умов участі, робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів. Тому організатори прийняли непросте рішення – у 2020 році скасувати Книжковий ярмарок", – йдеться в заяві.

 

 

"Нам не соромно відкрито сказати, що це рішення продиктоване бажанням зберегти добрі стосунки між гравцями ринку – бо конфлікт на користь, коли він конструктивний, а наразі надто непростий та емоційний момент. Тому ми приймаємо важке рішення з легким серцем", – наголошують у Book Forum.

 

Водночас Форум готовий ініціювати круглий стіл і зібрати українських видавців та операторів ринку, щоб обговорити моделі взаємодії та правила гри у період кризи.

 

Також організатори нагадують, що 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль 27 Львівський міжнародний BookForum. Почесною гостею фестивалю стане відома американська письменниця та музикантка, хрещена мати панк-року Патті Сміт.

схожі новини