Новини 2020-08-31 09:26

У поліції встановили двох ймовірних організаторів підпалу автомобіля "Схем"

Наразі їх розшукують.

У поліції заявили, що продовжують встановлювати замовників підпалу автомобіля журналістів програми "Схеми". Наразі встановлено двох ймовірних організаторів. Про це розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов у Facebook.

 

Він зазначив, що зараз поліція розшукує двох підозрюваних в організації підпалу. Згідно з поширеною ним інформацією, в організації злочину підозрюють Юрія Проценка та Дмитра Ободовського. Вони могли діяти у складі організованої злочинної групи.

 

"Встановлюємо замовників. І це точно особи, яким було вигідно створити напруження між владою, правоохоронцями та журналістською спільнотою, шляхом знищення майна відомих в суспільстві діячів", - зазначив Нєбитов.

 

Нагадаємо, у ніч на 17 серпня  водію та постійному учаснику знімальної групи «Схеми» Борису Мазуру спалили авто. Як заявив Аваков, поліція проводить оперативно-розшукову роботу зі встановлення обставин і винних. Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що правоохоронні органи максимально швидко знайдуть та притягнуть до відповідальності зловмисників.

 

26 серпня двох із чотирьох підозрюваних у підпалі редакційного автомобіля програми "Схеми: корупція в деталях" оголосили в розшук.

 

28 серпня Броварський міськрайонний суд арештував на два місяці підозрюваного у причетності до підпалу автомобіля програми журналістських розслідувань «Схеми». У нього є можливість внести заставу у розмірі 175 650 грн.

схожі новини