Новини 2020-09-11 15:45

Проти Порошенка почали 15 нових проваджень

Адвокати стверджують, що усі справи сфабриковані.

Проти колишнього президента України Петра Порошенка почали розслідування у ще 15 нових провадженнях. Про це 11 вересня повідомили адвокати Порошенка під час брифінгу.

 

"4 вересня з’явилося 15 нових проваджень спрямованих фактично проти п’ятого президента України Петра Порошенка...Не дає нам забути про себе пан Андрій Портнов, який нещодавно опублікував 15-те чи 16-те провадження. Мало йому було тих заяв, якими він завалив ДБР. Тепер чергове провадження має відношення до "Кузні на Рибальському", - сказав адвокат Ігор Головань.

 

 Він заявив, що справи сфабриковані. Адвокат додав, що справи відкрили в СБУ. 

 

За його словами, у провадженнях йдеться про статті 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність), 109 ККУ (повалення конституційного ладу, захоплення державної влади),  державна зрада, привласнення власності, фінансування тероризму, втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп’ютерних мереж.

 

Він додав, що справи дублюють попередні. Зокрема, провадження щодо "Кузні" відновили за рішенням Печерського суду. Захисник Порошенка припускає, що суддя Світлана Смик проявила "лояльність до Портнова", адже більше року розглядає справу щодо порушень самого Портнова.

 

Адвокат бачить у провадженнях слід колишнього власника "Приватбанку" Ігоря Коломойського. Адже у фабулах справ багато йдеться про банківську справу.

 

Нагадаємо, що 19 серпня Печерський райсуд ще раз арештував колекцію картин п'ятого президента Петра Порошенка.