Новини 2020-09-14 11:24

Українські вчені пояснили, як далі буде розвиватися пандемія COVID-19 в Україні

За останній тиждень в середньому по Україні провели 9,1 тестів, щоб виявити одного хворого.

Українські вчені прогнозують зростання кількості нових заражених на COVID-19 із середнім значенням 18 вересня - 3 тисячі нових хворих та 50 померлих. Про це повідомляють на сайті Національної академії наук України.

 

"Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хворобу яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, яка асоційована з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах", - зазначають вчені.

 

Кількість тих, хто одужав збільшується і складає близько 900 нових випадків на день. Вчені підрахували, що в середньому по Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

 

Середнє значення за останній тиждень - 9.1 тестів на нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 10.9%. Однак цей показник дуже різний для регіонів України, найгірший показник у Хмельницькій області - 4.1 ПЛР-тестів на одне нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 24%. У Києві показник тестування вдвічі вище середнього по Україні (19 тестів на виявлення), що досягається в значній мірі за рахунок роботи приватних лабораторій.

 

Нагадаємо, що станом на 14 вересня в Україні – 156 797 випадків COVID-19, з них 3 211 летальних, 69 543 пацієнти одужали. За добу зафіксували 2 462 нові випадки, а одужало – 650 пацієнтів. 

схожі новини