Новини 2020-09-16 12:45

У Генштабі заперечили інформацію про скорочення військ

Насправді у ЗСУ триває трансформація системи управління за стандартами НАТО.

Інформація про скорочення українського війська не відповідає дійсності. Про це в середу, 16 вересня, повідомили в Головному управлінні персоналу Генерального штабу ЗСУ в АрміяInform.

 

«Окремі дописувачі соцмереж свідомо вводять суспільство в оману, оскільки це не перша інформаційна провокація на цю тему. Інформація про скорочення війська не відповідає дійсності. Це класичний фейк», - йдеться в повідомленні.

 

Повідомляється, що насправді у ЗСУ триває трансформація системи управління за стандартами НАТО, зокрема, в частині перерозподілу функцій та виключення їх дублювання між органами військового управління, набуття ними спроможностей у новому форматі. Крім того, виконується рішення щодо поетапного приведення штатної чисельності війська у відповідність до визначеної законодавством України чисельності.

 

«Не буде скорочено жодної бойової частини та не буде допущено зниження їх боєздатності. Заплановані заходи насамперед стосуються не бойових військових частин, зокрема частин забезпечення,  обслуговування та навчальних центрів (йдеться про скорочення вакантних посад)», - йдеться в повідомленні.

 

АрміяInform зазначає, що в соціальних мережах з’явилася інформація про нібито скорочення війська: мовляв, чисельність лише військових частин Сухопутних військ зменшать на 60 тисяч. Крім того, значне скорочення загрожує і Повітряним Силам, і Військово-Морським.