Новини 2020-09-18 13:54

У вересні Росія завезла на Донбас понад 10 вантажівок з протитанковими мінами - ГУР

Крім того, після капітального ремонту до підрозділів противника доставлено понад 15 одиниць бойової техніки.

Російська Федерація завезла у вересні на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей 1200 тонн пального, шість вагонів і понад 10 вантажних автомобілів з протитанковими мінами і боєприпасами. Про це у п'ятницю, 18 вересня, під час брифінгу повідомила речниця Міноборони Юлія Пампуха, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

 

"З початку вересня через неконтрольовані Україною ділянки кордону з Росії на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях завезено залізничним і автомобільним транспортом близько 1200 тонн пального, шість вагонів і понад 10 вантажних автомобілів з протитанковими мінами й боєприпасами, у тому числі для артилерійських систем", - повідомила речниця.


Крім того, за її словами, після капітального ремонту на підприємствах російського оборонно-промислового комплексу до підрозділів противника доставлено понад 15 одиниць бойової техніки, у тому числі 122-мм реактивні системи залпового вогню “Град”.

 

Як повідомлялося, під час виконання спостережного польоту безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ на непідконтрольній Урядові України території зафіксував низку порушень з боку російсько-окупаційних військ. 

схожі новини