Новини 2020-09-28 17:53

Авіакатастрофа в Чугуєві. Експертизи ДНК пройдуть в прискореному режимі

Експертизи будуть проводитися в Харкові.

Фахівці відібрали 25 зразків ДНК у родичів загиблих в авіакатастрофі АН-26 в Харківській області, експертизи пройдуть в прискореному режимі за 14 днів. Про це в понеділок, 28 вересня, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер під час брифінгу.

 

"Усі зразки, необхідні для проведення експертиз, є у експертів. Ми від себе наполягали, щоб експертизи були проведені якомога швидше. Нам повідомили, що експертизи можуть бути проведені у скороченому режимі, до двох тижнів. Експертизи будуть проводитися в місті Харкові", - повідомив він.

 

Як повідомлялося, увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

 

За інформацією віцепрем’єр-міністра Олега Уруського, чорні скриньки з літака Ан-26 у задовільному стані, їх вже почали розшифровувати.

схожі новини