Новини 2020-09-28 18:40

Прощання із 25 загиблими в катастрофі літака під Харковом відбудеться після ідентифікації тіл

29 вересня церемонія прощання відбудеться із курсантом, який помер у лікарні.

У Харкові у вівторок, 29 вересня, відбудеться церемонія прощання із загиблим курсантом Віталієм Вільховим, який помер у лікарні, прощання з іншими жертвами авіакатастрофи у Чугуєві Харківської області відбудеться вже після ідентифікації тіл. Про це сказав журналістам голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

 

"Завтра ми прощаємось лише з нашим хлопцем, який вижив, але потім, на жаль, помер - це Віталій Вільховий. З усіма іншими будемо прощатись лише після того, і ви розумієте, що це буде і правдиво, і правомірно, після того, як всі тіла будуть ідентифіковані", - сказав Кучер.

 

Також очільник Харківської ОДА зазначив, що фахівці вже відібрали 25 зразків ДНК у родичів загиблих в авіакатастрофі АН-26, експертизи пройдуть в прискореному режимі за 14 днів. 

 

Як повідомлялося, увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

 

За інформацією віцепрем’єр-міністра Олега Уруського, чорні скриньки з літака Ан-26 у задовільному стані, їх вже почали розшифровувати.

схожі новини