Новини 2020-10-06 13:55

Окупанти у рамках навчань привели війська на Донбасі у повну бойову готовність - ГУР

Противник активізував заходи бойової підготовки із залученням максимальної кількості особового складу.

Збройні формування Російської Федерації приведені у повну бойову готовність в рамках командно-штабних навчань на Донбасі. До навчань залучено максимальну кількість особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони. Про це під час брифінгу у вівторок, 6 жовтня, повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

 

"Командування ЗС РФ продовжує нарощувати боєздатність з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ. Так, 5 жовтня цього року, на єдиному оперативному фоні розпочато командно-штабні навчання з органами військового управління, частинами і підрозділами першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ, які приведені у бойову готовність «Повна» (по навчанню). На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів", - заявив речник.


Крім того, за словами Мотузяника, противник активізував заходи бойової підготовки із залученням максимальної кількості особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони.

 

Як повідомлялося, на Донбасі протягом минулої доби, 5 жовтня, у районах відповідальності українських бригад зафіксовано два порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

схожі новини