Новини 2020-10-12 11:13

Зеленський розповів, за якої умови звільнить Венедіктову

Попереднього генпрокурора Руслана Рябошапку звільнили через півроку на посаді.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова може втратити свою посаду, якщо не «покаже результат» до кінця року. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю ВВС HARDtalk, повідомляється на сайті BBC Україна у понеділок, 12 жовтня.

 

Повідомляється, що  попереднього генпрокурора Руслана Рябошапку звільнили через півроку на посаді, оскільки він не показав «реального результату».

 

«Якщо через півроку ви не покажете реальний результат, хто б ви не були, навіть якщо ви мої друзі, приятелі, міністри, прем'єр-міністри… Вони нікого не посадили. Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію, півроку - дуже замало. Але повинні бути кроки, ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки», - сказав Зеленський.

 

У відповідь на зауваження журналіста, що «людина лише почала робити свою роботу», а її звільняють, президент відповів, що «немає часу».

 

«І якщо зараз діючий генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона - це вона, жінка, професійна жінка - якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь», - сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, Венедіктова очолює Генрокуратуру з 17 березня 2020 року.