Новини 2020-10-16 11:18

Понад третина українців не схвалює створення вільної економічної зони на Донбасі

Частково або повністю підтримують таку ідею 22,4% відсотки.

35,8% українців не схвалюють створення вільної економічної зони на територ Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Школа політичної аналітики НаУКМА з посиланням на результати всеукраїнського репрезентативного опитування. 

 

 

Аналітичний центр зазначає, що більшість з тих, хто визначився - проти створення на Донеччині та Луганщині вільної економічної зони: 35,8% українців загалом не схвалює цю ініціативу. Частково або повністю підтримують таку ідею 22,4% відсотки. Також 41,8% респондентів не дали чіткої відповіді.

 

Польовий етап опитування тривав з 2 по 16 вересня 2020 року, а вибірка склала 2000 респондентів. Вибірка репрезентативна населенню України віком від 16 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1.01.2019. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною.

 

Опитування проводилось Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики НаУКМА в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. 

 

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на "п'ять важливих для кожного питань". Одне з них стосується створення на Донбасі вільної економічної зони.

схожі новини