Новини 2020-10-19 20:00

Заборона книги про Стуса та відповідальність Ірану в авіакатастрофі МАУ. Головне за 19 жовтня

Тиждень.ua зібрав головні новини цього понеділка.

Суд частково задовольнив позов Медведчука щодо книжки «Справа Василя Стуса»

 

У понеділок, 19 жовтня, Дарницький районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat і книжки історика Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». 

 

Суд визнав «недостовірною і такою, що порушує особисті немайнові права Віктора Медведчука на повагу до честі й гідності, недоторканності й ділової репутації» інформацію, поширену в кількох розділах книжки «Справа Василя Стуса».

 

Тим часом в Україні запустили флешмоб на підтримку книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" - купувати книгу, писати про неї та поширювати фрагменти про роль Медведчука у справі Стуса та намагання приховати правду про це.

 

Вже у другій половині дня книжку повністю розкупили - і у видавництві Vivat, і в решти дистриб'юторів.

 

 

Іран погодився взяти відповідальність за катастрофу МАУ 

 

Іран взяв на себе всю відповідальність за авіакатастрофу українського літака "Міжнародних авіаліній України" під Тегераном. Іранська сторона готова забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв, незалежно від їхнього громадянства.

 

 

У МОЗ розповіли, коли очікують пік епідемії в Україні

 

У Міністерстві охорони здоров'я очікують пік захворюваності на COVID-19 у кінці листопада, як це вже було з іншими вірусними захворюваннями.

 

 

схожі новини