Новини 2020-10-21 15:00

27 жовтня відбудеться українсько-ізраїльський інноваційний саміт

Захід присвячений вивченню викликів та можливостей, створених кризою, виявленню проривних технологій та створенню міжнародного доступу до інновацій для боротьби з пандемією.

27 жовтня відбудеться Третій українсько-ізраїльський інноваційний саміт Ukrainian Israeli Innovation Summit.

 

Конференція спрямована на вивчення нових можливостей україно-ізраїльського співробітництва, зумовлених пандемічною кризою. Ключові теми:

 

  • Україно-ізраїльське співробітництво під час пандемії у цифрах;
  • Відповідь України та Ізраїлю на COVID-19: уряд, охорона здоров’я та технології на передовій;
  • Інвестування під час кризи: трансформація венчурного інвестиційного ландшафту після подолання пандемії;
  • Нова нормальна реальність стартапів: керування стартовими інвестиціями під час коронакризи;
  • Переосмислення інновацій: співпраця після закінчення COVID-19.

 

З боку України виступлять міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр охорони здоров‘я Максим Степанов, заступник міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Сенік та надзвичайний і повноважний посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук.

 

З боку Ізраїлю – міністр охорони здоров‘я Держави Ізраїль Йоель Едельштейн,  міністр у справах вищої та комплементарної освіти, міністр водних ресурсів Зеев Елькін та надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон.

 

Серед ключових спікерів заходу — засновник та генеральний директор OurCrowd, краудфандингової платформи для інвесторів Джон Медвед та інтернет-підприємець і голова DLD, легенда ізраїльської екосистеми стартапів Йоссі Варді, генеральний директор Start-Up Nation Central, професор економіки і фінансів Еміля Шпайєра в Єврейському університеті в Єрусалимі Юджин Кандель.

 

Конференція відбудеться у гібридному форматі офлайн та онлайн. Між Києвом та Тель-Авівом буде влаштований технологічний міст. Спікери будуть виступати з інноваційних центрів, а учасники долучатимуться до події онлайн. Місце проведення конференції в Тель-Авіві наразі уточнюється.

схожі новини