Новини 2020-11-02 17:38

МЗС України запросило Францію до участі в роботі Кримської платформи

Французька сторона розгляне інформацію щодо запуску відповідної платформи.

Міністерство закордонних справ України запросило Францію до участі в роботі Кримської платформи. Про це у понеділок, 2 листопада, повідомляє сайт МЗС України.

 

 

Як зазначається, сьогодні глава українського міністерства Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром Європи та закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном. Під час розмови сторони обговорили ситуацію з рішеннями Конституційного суду по антикорупційному законодавству, співпрацю країн в різних галузях і реформи в Україні, зусилля по врегулюванню російсько-української війни на Донбасі, а також питання Криму.

 

Так, Кулеба запросив Францію взяти активну участь у роботі Кримської платформи. 

 

Жан-Ів Ле Дріан висловив вдячність за запрошення та запевнив, що принципова позиція Франції щодо невизнання спроби анексії Криму триватиме надалі, як і відповідна  політика обмежувальних заходів по відношенню до Росії. У зв’язку з цим французька сторона розгляне інформацію щодо запуску Кримської платформи.

 

Як повідомлялося, міжнародний саміт Кримської платформи з деокупації півострова може відбутися 21 травня 2021 року в Києві.