Новини 2020-11-03 16:45

НАБУ оголосило підозри чиновникам Міноборони щодо розкрадання 37 млн грн на облаштуванні "Широкого лану"

Сума завданих державі збитків внаслідок незаконної переплати підтверджена висновком Державної аудиторської служби та експертизами.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило підозри трьом чиновникам Міністерства оборони у справі про розкрадання 37 млн грн на облаштуванні військового полігону "Широкий лан" у Миколаївській області. Про це 2 листопада повідомляє пресслужба НАБУ.

 

Як зазначається, правоохоронці завершили розслідування факту зловживань під час облаштування військового полігону «Широкий лан» у Миколаївській області, у результаті яких державі завдано шкоди на понад 37 млн грн.

 

За інформацією пресслужби, серед підозрюваних у злочині начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління (КЕУ) Збройних сил України (ЗСУ) у складі Міноборони, начальник управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ, начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ, а також бенефіціар та директор приватної компанії.

 

Слідство встановило, що посадовці Міноборони у змові з представниками приватної компанії організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору "Широкий лан" у с. Улянівка Миколаївської обл. у такий спосіб, що приватна компанія від відомства понад 37 млн грн за роботи, які фактично не виконало. Зазначається, що сума завданих державі збитків внаслідок незаконної переплати підтверджена висновком Державної аудиторської служби та експертизами.

 

Нагадаємо, у липні 2020 року детективи НАБУ викрили групу осіб на зловживаннях під час облаштування військового полігону "Широкий лан". Через їхні дії державі завдано збитків більш як 37 млн грн.