Новини 2020-11-05 15:59

Двом окупаційним суддям Криму оголосили про підозри

Вони винесли 40 незаконних рішень.

Прокуратура Автономної Республіки Крим та Севастополя повідомила про підозри так званим "заступнику голови суду" та "судді" незаконно створеного "Євпаторійського міського суду Республіки Крим" в порушенні законів та звичаїв війни. Їх оголосили у розшук. Про це 5 листопада повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

 

"Вказані "судді", перейшовши на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, своїми діями сприяли становленню та зміцненню окупаційної влади Російської Федерації", - пояснюють у повідомленні.

 

У прокуратурі зазнаяили, що так звані судді безпосередньо брали участь у реалізації політики витіснення незгодних з окупаційним режимом громадян та заміщення цивільного населення окупованого півострова. Своїми незаконними рішеннями вони призначали покарання у вигляді штрафів та адміністративного "видворення за межі РФ", а фактично з території АР Крим та Севастополя.

 

Досудовим розслідуванням встановлено близько 40 таких незаконних рішень про депортацію громадян України з території Криму.

 

Нагадаємо, що Міжнародний саміт Кримської платформи щодо деокупації півострова пройде в травні 2021 року в Києві. 

 

 

схожі новини