Новини 2020-11-06 10:49

Кабмін оприлюднив національну економічну стратегію до 2030 року

Стратегія включає два розділи: аудит економіки та вектори економічного розвитку.

Кабінет Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення опублікував "Національну економічну стратегію 2030". Документ доступний за посиланням.

 

Стратегія включає два розділи: аудит економіки та вектори економічного розвитку.

 

Аудит включає аналіз результатів економічної політики за майже 30 років, поточний рівень економічного та соціального розвитку України та можливості для зростання.

 

Вектори розвитку показують урядову візію розвитку української економіки із визначенням напрямків і стратегічних цілей, що дозволять розкрити потенціал України. Тут розглянуті такі вектори, як макроекономічна політика, верховенство права, регуляторне середовище, управління власністю, міжнародна економічна політика, репутація України, інвестпривабливість та ключові сектори економіки.


"Для реалізації візії необхідно сформувати конкурентоспроможні умови для бізнесу та інвестицій та відновити довіру до держави, виграти конкуренцію за капітал на світовому ринку, стимулювати розвиток інновацій і модернізацію секторів економіки для забезпечення їх конкурентоспроможності на міжнародному ринку, сприяти розвитку людського потенціалу і виграти конкуренцію за таланти", - наголошується у документі.

 

Раніше в Офісі президента заявили, що створення на вільній частині Донбасу спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи реінтеграції.

 

схожі новини